Myslím si, že na Slovensku je doslova nekonečne veľa miest, kde si každý z nás môže zresetovať hlavu, myšlienky a veľkú časť svojho života. A je úplne jedno, či preferujete hory, rovinu, teplo, zimu, na výber tu máte všetko.

Teda, skoro všetko 🙂

Jediná vec, ktorá nám tu určite chýba, je more. Nie, žeby sme sa bez neho nezaobišli. Ale predsa len, more má niečo do seba.

Zatiaľ sa síce neradím k svetobežníkom, ale myslím si, že veľmi dobrým miestom na regeneráciu je ostrov Comino patriaci Malte. Pre tých, ktorí nebažia len za čľapkaním sa v horúcej vode, ale hľadajú tú „svoju“ energiu a oddych, odporúčam navštíviť tento ostrov v jarných mesiacoch. Vtedy sa viete po ostrove motať aj sami a poviem vám, je to zážitok!

Aby som sa veľmi nerozpisoval len o svojich pocitoch, znova som pre vás vybral zopár fotografií, pozrieť si ich môžete v tejto galérii.

K mojim prvým videopokusom patrí aj toto, takže sú to ešte vždy tie staré chybičky krásy, ktoré verím, že nebudú veľmi rušiť celkový dojem z tohoto čarovného miesta.

Aj pri tomto mieste privítam vaše postrehy, názory, či námety. Teším sa na ne v komentároch, alebo priamo v mojej pošte.

Náhľady ostatných príspevkov z kategórie Príroda si môžete prezrieť nižšie.

(Navštívené 276 krát, 1 prečítané dnes)

Zdieľaj to

Páčil sa Ti príspevok? Zdieľaj ho s priateľmi !