Tento veľmi krátky článok píšem ako poďakovanie ľuďom, vďaka ktorým som sa pomaličky dostal do základov blogovania a vďaka ktorým verím, že sa do toho dostanem naplno! Verím, že každý, kto pokúša osud blogera a hľadá cesty a spôsoby, surfuje a vyberá si to, čo sa mu hodí.

Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že máloktorý začiatočník rozozná vhodné rady skúsených blogerov a rady, za ktorými je len snaha o zbieranie „odklikov“. Aj ja som v začiatkoch inštaloval spústu vecí, bezplatných, nanešťastie aj platených, z ktorých som drvivú väčšinu nakoniec vymazal.

Pri surfovaní som narazil na stránku Rolanda Vojkovského, ktorý ponúka všetko, čo sa naučil a odskúšal si na vlastnej koži. A to úplne zadarmo!!! Keď si pozriete jeho stránku a blog, budete vedieť, prečo to robí.

Podobný prístup má aj Peter Chodelka na svojom webe zarabajuciweb.sk. Vhodné rady pre začiatočníkov aj pokročilých. Naviac, po zakúpení e-booku si doživotne v členskej sekcii a môžeš sa radiť, koľko chceš.

A nakoniec, ale nie z hľadiska dôležitosti, všetkým, ktorí chcete a budete začínať tvoriť stránky vo WordPresse, jednoznačne odporúčam stránku wplama.cz a experta na WP Tomáša Cirkla. Na to, že to robí zadarmo, som ešte kvalitnejiu podporu nezažil. Veci, ktoré by ho vôbec nemuseli zaujímať (ako napr. diakritika v slovenskom preklade), problémy s cudzou (mojou) stránkou, riešil vždy okamžite s dôslednosťou, ktorá poteší a nakopne vás do ďalšej práce.

Chalani, vďaka!!!

(Navštívené 73 krát, 1 prečítané dnes)
Zdieľaj to